20.08.2015 — 20.08.2015

19:00             21:00

Одеса, вул.Грецька 1а

Іван Козленко розкаже про європейський кіномейнстрім та український авангард

Фотогалерея

1-2 з 2

20 серпня в Одесі, Іван Козленко, директор Національного центру Олександра Довженка, президент Міжнародного фестивалю німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ – говоритиме про вплив європейського кіномейнстріму на вибір тем та формування естетики українського авангарду (значна частина якого творилась в Одесі).

 

Пік розвитку українського кіноавангарду припадає на останні три роки 1920-х років, період, в який формується універсальна кіномова. Не маючи часу на еволюцію, українське кіно здійснило естетичну революцію, наслідком якої став десяток видатних стрічок, що ввійшли в світовий кінематографічний канон. 


Авангардистська революція в кіно, однак, базувалась на принципах, здебільшого ворожих тим, на яких засновувалась західна кінематографія. Про цей естетичний розрив, але, разом з тим, і взаємодоповнюючий та взаємопроникний вплив європейського кіномейнстріму на вибір тем та формування естетики українського авангарду (значна частина якого творилась в Одесі) розкаже Іван Козленко в лекції «Антигламур авангарду: українське слово в словнику радянської кіноутопії».


Іван Козленко, директор Національного центру Олександра Довженко, президент Міжнародного фестивалю німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ, який цього року пройде з 22-23 серпня на причалі яхт-клубу Одеського морвокзалу.

 

Ціна - 30 гривень

Місце - Hub Гостиная (вул. Грецька 1а, Одеса)


Реєстраційна форма: http://goo.gl/forms/T9VBjONn9e

 

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1033578103319270/

 

Фото: Олексій Солодунов

Останнi події