27.10.2018 — 28.09.2018

15:12             15:12

OLDSCHOOL.Doc: Документальні фільми про культових режисерів

Фотогалерея

1-4 з 9

З 24 жовтня в рамках кіноклубу Довженко-Центру OLDSCHOOL відбудеться спеціальний цикл показів, курований кінооператоркою та продюсеркою Світланою Зінов’євою — OLDSCHOOL.doc.Документальні фільми про культових режисерів

 

Фільмом-відкриттям цієї програми стане нарис про життя легендарного Жан-Люка Ґодара - "Фрагменти бесід з Жан-Люком Годаром", реж. Ален Флейшер 


 

24 жовтня. 
Фрагменти розмов з Жан-Люком Годаром (Morceaux de conversations avec Jean-Luc Godard)
Франція, 2007, 118 хв.
Режисер: Ален Флейшер
31 жовтня.
Кіно, Мануель де Олівейра та я (The Cinema, Manoel de Oliveira and Me)
Португалія, 2016, 81 хв
Режисер: Жоао Ботельо
7 листопада
Блискавка над водою (Lightning Over Water)
Німеччина, США, 1980, 116 хв.
Режисер: Вім Вендерс
14 листопада 
Уточнюється

 

 

 

«Фрагменти розмов з Жан-Люком Ґодаром» (Morceaux de conversations avec Jean-Luc Godard)
Франція, 2007, 118 хв.
Режисер: Ален Флейшер
Документальний фільм, що складається з серії інтерв’ю з культовим режисером Жан-Люком  Ґодаром. Ці розмови висвітлюють думки  Ґодара з приводу історії, кіно, суспільства й утопії у будь-яких її проявах. Разом із тим стрічка показує майстра за роботою та поступово формує на екрані образ одного з найважливіших митців ХХ століття.
Режисер Ален Флейшер був особисто запрошений Ґодаром і отримав змогу фільмувати його протягом 18 місяців, коли відбувалася підготовка до виставки Voyage (s) en Utopie (2006) у паризькому Центрі Помпіду. Так Флейшер був присутній на зустрічах Ґодара з запрошеними колегами, знімав у його студії та вдома, помічаючи, як остаточно руйнується грань між життям та створенням кіно.
Ален Флейшер – відомий французький фотохудожник, режисер, есеїст та викладач. Навчався у Сорбонні та Вищій школі соціальних наук. У 1997 заснував у Туркуені Національну студію сучасного мистецтва. Його фільми були показані на десятках світових кінофестивалів. 

 

 

Кіноклуб Довженко-Центру - регулярні серії тематичних кінопоказів, курованих відомими українськими кінознавцями щосереди. Кіноклуб провадить ретроспективи ігрових - OLDSCHOOL та неігрових  - OLDSCHOOL.doc фільмів, а також авторської програми сучасного світового кіно  - "Клуб кінокоханців". 

Останнi події