09.11.2019 — 09.11.2019

15:00             16:30

Авторська екскурсія композиторки Алли Загайкевич в Музеї кіно

Володарка “Золотої Дзиґи”, композиторка Алла Загайкевич проведе авторську екскурсію в Музей кіно: Виставка ВУФКУ. Lost & Found та розповість про роль звуку в кінематографі. Алла Загайкевич - авторка двох аудіоінсталяцій на виставці - “Кіра Кіраліна” та “Звільнення звуку”. Виставка реалізована за підтримки Український культурний фонд.

Alla Zagaykevych - відома українська композиторка, засновниця студії електроакустичної музики в Національній музичній академії України, кураторка міжнародних проектів електроакустичної музики “Електроакустика”, менторка міжнародної навчальної програми для композиторів “Envision Sound”, організованої Довженко-Центром спільно з British Council Ukraine. Композиторка працює у жанрах симфонічної, камерної, електроакустичної музики, камерної опери та сучасному медіа-мистецтві. Освіту отримала в Київській консерваторії та Паризькому інституті IRCAM (Центр Помпіду).

Реєстрація: https://forms.gle/o7zFPt1gMqw7DFW2A, або за телефоном: +38(093)013 22 98
Тривалість – 1,5 години

Вартість екскурсійного квитка:
повний - 100 грн.
школярі від 11 років, студенти, пенсіонери - 60 грн.
діти до 10 років, інваліди 1 і 2 групи, учасники бойових дій - 25 грн.
Кількість місць обмежена.

Місце проведення – 1-й та 5-й поверх, експозиція Музею кіно: Виставки ВУФКУ. Lost & Found.

Після екскурсії на відвідувачів чекає лекція українського композитора, дослідника, художника ОЛЕКСІЯ РЕТИНСЬКОГО з Відня на тему: «“Симфонія Донбасу” Дзиґи Вертова. Морфологія шуму».

Завершимо суботній день кінопоказом першого українського звукового фільму «Ентузіязм (Симфонія Донбасу)» (1930) режисера ДЗИҐИ ВЕРТОВА.

Лекція Олексія Ретинського / Фільм "Ентузіязм" Дзиги Вертова.

Вхід - за квитком на виставку.


Реєстрація: https://forms.gle/J63zUN4Q9iGFzSvy9

Останнi події