24.10.2012 — 24.10.2012

15:15             17:00

Кінотеатр "Київ" (Синя зала)

Показ реставрованої версії фільму "Гадюка" (1965)

Фотогалерея

1-4 з 7

24 жовтня о 15.15 в Синій залі кінотеатру "Київ" відбудеться прем'єрний показ реставрованої версії фільму Віктора Івченка "Гадюка" (1965) - одного з вершинних творів видатного режисера.

 

Фільм було створено за мотивами однойменної повісті Олексія Толстого. Головну роль в ньому зіграла дружина Івченка, талановита актриса Нінель Мишкова. Фільм вийшов в прокат в листопаді 1965 року, а в 1966 його подивилося понад 34 млн. глядачів в усьому СРСР (7-е місце серед лідерів прокату 1966 року).

 

2012 року в рамках програми реставрації українського кінонадбання, фінансованої Державним агентством України з питань кіно, фільм "Гадюка" було відреставровано на базі Національного центру Олександра Довженка в розрішенні 2К.

 

Синопсис

Купецька дочка Ольга Зотова вступає до більшовицького кавалерійського загону в роки Громадянської війни. Терплячи злидні, непевність, постійну загрозу життю нарівні з чоловіками, вона гартується на відважного воїна. Демобілізація стає важким випробуванням для Зотової: поселена в комунальній квартирі, вона стає свідком нового непівського побуту, з його дрібнобуржуазною мораллю егоїстичного міщанина. Все, проти чого вона боролася на війні, перемагає в буденному житті, де романтику небезпеки заміняє міщанський спокій.

Здається, кохання дає Зотовій новий смисл життя. Та, вислизнувши з рук, воно штовхає жінку на вчинок згідно з законом честі, який вона вивчила на війні.

 

Естетська картина, в якій чи не найкращу свою роль зіграла талановита красуня Нінель Мишкова, цікава також грою в майбутньому визначних акторів - молодих Івана Миколайчука та Раїси Недашківської.

Останнi події