04.02.2021 — 04.02.2021

19:00             21:45

Показ фільму "Польоти уві сні та наяву"

4 лютого на Сцені 6 відбудеться унікальний показ magnum opus Романа Балаяна «Польоти уві сні і наяву» (1982) за участі автора.
Показ культової стрічки 1980-х відкриває програму тематичних кінопоказів в рамках виставки “Польоти уві сні та наяву”. Програма складається з п’яти кінострічок, зафільмованих у період з кінця 1970-х по кінець 80-х років, поєднаних наскрізною темою — людини, яка не вписується в життя суспільства та його моральні канони.
Фільм «Польоти уві сні та наяву», що вийшов у радянський прокат у 1983 році, майже одразу став культовим. «Польоти» – це портрет епохи “брєжнєвського застою”. Своєрідний маніфест інтелігенції, риси якої проглядаються в образі головного героя: безладність, беззмістовна заповзятливість, паралізована здатність обирати та вирішувати.
«Польоти», де знялися топові зірки радянського кіно — Олег Янковскій та Людмила Гурченко, — створені не менш зірковою командою Кіностудії ім. О. Довженка: режисером Романом Балаяном, оператором Віленом Калютою та композитором Вадимом Храпачовим.
Фільм Балаяна разюче відрізняється від доробку Кіностудії ім. О. Довженка у 1970–1980-х роках. «Польоти уві сні та наяву» — не просто винятковий художній твір, це важливий для української культури документ, що зафіксував життя радянського інтелігента в епоху занепаду тоталітарної імперії. Роману Балаяну вдалося зняти не лише драму особистості, а й розробити типаж сучасного урбанізованого героя — те, чого не дали зробити Параджанову в «Київських фресках».
Приходьте побачити «Польоти» на великому екрані та поспілкуватися з видатним українським режисером.
Квитки можна придбати у касі Довженко-Центру, вартість – 100 грн
Для броні квитка, заповніть коротку форму https://forms.gle/xkJ1Jjwc5pjpXawy5
Перед сеансом заплануйте візит до Музею кіно Довженко-Центру та огляньте виставку “Польоти уві сні та наяву”, присвячену фільму, його творцям та епосі.
https://www.facebook.com/events/888238895335988/
#ЗапідтримкиУКФ #МузейКіно

Останнi події