27.04.2016
 

Місяць українського кіно в польському Вроцлаві

За підтримки Центру Довженка, в рамках проекту «Львівський місяць у Вроцлаві», у польському місті Вроцлав протягом квітня проходить кіно-марафон українського кіно. Партнерами події вже було продемонстровано ряд найкращих сучасних українських фільмів, зокрема: «Поводир» Олеся Саніна, «Жива ватра» Остапа Костюка та «Хайтарма» Ахтема Сеітаблаєва, кінокласика: «Криниця для спраглих» Юрія Іллєнка, «За двома зайцями» Віктора Іванова та «Пропала грамота» Бориса Івченка. На черзі кіно-шедеври: «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова та «Ентузіазм. Симфонія Донбасу» Дзиґи Вертова. Завершить програму фільм «Майдан» Сергія Лозниці.

 

Покази відбудуться за наступним розкладом:

 

Тіні забутих предків / реж. Сергій Параджанов / Україна 1965
27.04.2016 / середа / час 20.00 / Вхід вільний

 

Ентузіазм. Симфонія Донбасу / реж. Дзиґа Вертов / Україна 1931
28.04.2016 / четвер / час 20.00 / Вхід вільний

 

Майдан / реж. Сергій Лозниця / Україна 2014
29.04.2016 / п'ятниця / час 20.00 / Вхід вільний

 

Місце: Kino Nowe Horyzonty (Вроцлав, Казимира Великого 19a-21)

 

*Фільми будуть демонструватися з польськими субтитрами.


Велика програма кінопоказів у центрі «Нові Горизонти» ставить за мету максимально повно презентувати українське кіно у різних його іпостасях. Програма містить українську кінокласику, яка увійшла до світової кіноскарбниці – Вертова та Параджанова. Проте основний акцент зроблено на сучасне українське кіно.

 

З повною програмою кінопоказів в рамках проекту «Львівський місяць у Вроцлаві» можна ознайомитися за посиланням: http://www.esk2016.lviv.ua/uk/pu-kino/


Схожi новини