20.06.2016
 

«ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ» В ОДЕСІ - ЛЕКЦІЯ АНДРІЯ АЛФЕРОВА

20 червня в Одесі, в кіносекції "Зеленого театру", Центр Довженка покаже відреставровану версію кіношедевра Сергія Параджанова - «Тіні забутих предків». Показу передуватиме лекція кінокритика Андрія Алферова.

 

Facebook-подія показу: https://www.facebook.com/events/1555638421398811/

 

Півстоліття минуло з моменту виходу фільму «Тіні забутих предків», феномен якого і до сьогодні не розгаданий в Україні. У «Тіні» більше вірять, ніж знають. Тим часом, фільм багаторазово проріс в міжнародній кінокультурі. Лекція Андрія Алферова - спроба дізнатися «Тіні», зрозуміти що спільного між цим фільмом, «Червоної пустелею» Антоніоні, американським кіноавангардом, хіпі-культурою, доларовою трилогією Серджіо Ліоні, «Справжнім детективом» і, скажімо, недавнім відео Девіда Боуї Black Star?

 

20 червня, "Зелений театр" (м.Одеса, парк Шевченка):

  • 21:00, лекція Андрія Алферова - кінокритика, ведучого та співкуратора виставки "Тіні забутих предків", яка нещодавно проходила в "Мистецькому Арсеналі" в Києві;
  • 22:00, кінопоказ «Тіні забутих предків» (1964), реж. Сергій Параджанов. 

 

ВХІД - ВІЛЬНИЙ!

 

ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ

1964, УРСР, Київська кіностудія ім. Довженка, 98 хв.
Режисер: Сергій Параджанов
Автори сценарію: Іван Чендей, Сергій Параджанов
Оператор: Юрій Іллєнко
Художники: Георгій Якутович, Михайло Чаковський
Композитор: Мирослав Скорик
Костюми: Лідія Байкова
Гример: Володимир Шикін
Звукооператор: Софія Сергієчко
В ролях: Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова, Татьяна Бєстаєва, Спартак Багашвілі, Олександр Райданов, Неоніла Гнеповська, Олександр Гай


 

Два гуцульські роди багато років ворогують. В атмосфері озлобленості й помсти зароджується чиста, світла любов Івана та Марічки, що належать до ворогуючих сімей. Іван змушений піти на заробітки, Марічка в цей час гине в річковій безодні. Іван намагається забути кохану, але у нього це не виходить. Не допомагає і одруження на вродливій Палагні. Тільки в передсмертному маренні Іван віднаходить своє щастя.

Схожi новини