25.06.2016
 

ЦЕНТР ДОВЖЕНКА ПОКАЖЕ «ЕРОТИКОН» НА «ВІДКРИТІЙ НОЧІ» В КИЄВІ

25 червня на Арт-причалі в Києві, а рамках кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 19», Центр Довженка покаже чеський німий фільм «Еротикон» Ґустава Махати. Фільм демонструватиметься з саундтреком музичного колективу Forma (Чехія) у записі.

 

25 червня, 19:00

Місце: Арт-причал (Київ, Гаванський міст)

ВХІД - ВІЛЬНИЙ.

 

«Еротикон» (1929, реж. Ґустав Махати) - один із найкращих творів німої ери чеського кіно. Його чуттєві образи надихнули музикантів з остравсько-празького музичного колективу Forma на створення оригінальної імпровізованої суміші акустичної музики та електроніки - саундтреку до фільму, який було наживо представлено киянам минулого року в приміщенні Центру Довженка в рамках фестивалю "SUM of SUN / музика кіно спостереження / планета Голосієво", а трохи згодом і в Одесі на 6-му Міжнародному фестивалі німого кіно та сучасної музики «Німі ночі».

 

 

Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 19» відбудеться 25-26 червня в Києві. Як і в попередні роки, основним майданчиком стане Арт-причал у місті Києві, а паралельні покази і трансляції кінопоказів пройдуть на 52-х майданчиках, серед яких 6 зарубіжних. Покази програми одночасно пройдуть у 46 містах України, серед яких 13 в зоні АТО. Президент фестивалю Михайло Іллєнко зазначив: «Ми – фестиваль національного українського кіно. Ми не змагаємося з іноземними фільмами, а зосереджуємося на власному доробку. Тому збільшення майданчиків фестивалю «Відкрита ніч» у зоні проведення АТО є надзвичайно важливою, адже у цей нелегкий час знайомить українців із своїм національним кіно». 


У 2016 році партнером міжнародної гостьової програми стане Чеський центр у Києві. Почесними гостями стануть режисери Якуб Коштял, Павел Соукуп та Робін Квапіл. В рамках чеської програми буде показано 8 кращих фільмів студентів і випускників FAMU (Чеської Фільмової Академії), а також проведено безкоштовний ворк-шоп Робіном Квапілом, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі кінематографісти. Завершить програму показ німого фільму 1929 року «Еротикон» режисера Густава Махати з музичним супроводом від чеського гурту FORMA. Показ відбудеться за підтримки Національного центру Олександра Довженка.


Схожi новини