02.08.2016
 

Центр Довженка покаже сучасне українське кіно для дітей в Буковелі

З 1 по 5 серпня 2016 року у Дитячому таборі «Артек-Буковель» проходить 1-й фестиваль дитячого кіно «ФільмФестБук». В рамках заходу діти побачать три сучасні українські фільми з архіву Національного центру Олександра Довженка: «Іван Сила» (2013) Віктора Андрієнка, «Трубач» (2014) Анатолія Матешко та пластиліновий мультсеріал «Моя Країна – Україна» (2014).

 

Крім того, фільмову програму «ФільмФестБуку» доповнять стрічки з програми фестивалю «Чілдрен Кінофест». Також до фестивалю долучаться актори Анастасія Зюркалова, Поліна Тарасенко, Аліса Лукшина, Леонід Шевченко, Даміан Уль (Польща) та Аня Ткач – перможниця проекту "Голос Країни. Діти".

 

"Мною запропоновано не стелити ніяких червоних килимків, "зірок" запрошувати не дорослих, а дітей. Тобто, тих юних акторів, що знімалися в кіно. Вони можуть на рівних поспілкуватись з глядачами-дітьми, можуть розповісти, як кіно змінило їх життя. А ще, ці юні таланти проведуть майстер-класи, зустрічі та представлять свої фільми", - прокоментувала організатор фестивалю Римма Зюбіна.

Схожi новини