19.09.2016
 

«ІМПЕРІЯ ЗАВДАЄ УДАРУ У ВІДПОВІДЬ?» - ДИСКУСІЯ «ПЕРЕСУВНОЇ АКАДЕМІЇ»

19 вересня в Національному центрі Олександра Довженка відбудеться публічна дискусія про пострадянський минуле та можливі перспективи побудови демократичного і мирного майбутнього з огляду на сучасне геополітичне становище.

 

Зустріч відбудеться в рамках проекту "Імперія завдає удару у відповідь? Пересувна академія на пострадянському просторі в Кишиневі, Києві, Мінську , Москві, Тбілісі та Єревані".

 

Україну у проекті представлятиме художник Олександр Бурлака (Україна). Також до дискусії долучаться Міхаела Ґебольтсґербер (Австрія), Вольфґанґ Кіль (Німеччина), Гедвіґ Саксенгубер (Австрія) та Ґеорґ Шьольгаммер (Австрія).

 

В ході публічної дискусії група міжнародних урбаністів, міських соціологів, кураторів і митців, що досліджувала міста і міський простір як загальний життєвий фон країн Східного партнерства, сформулює свої пропозиції про те, в якій мірі можна і потрібно зберігати радянський спадок.

 

Це – одне із пекучих питань в Україні після Ухвалення Закону про декомунізацію. Однак воно постає і перед багатьма іншими колишніми радянськими республіками, котрі нині є незалежними і перебувають у відносинах, обтяжених конфліктами зі своїм колишнім центром – Росією.

 

Дискусія точитиметься не лише навколо радянського минулого, а й навколо можливих перспектив демократичного і мирного майбутнього, затьмарених геополітичними зламами, з якими ми нараз зіштовхнулися.

 

Проект відбудеться за підтримки Goethe-Institut в Україні.

Схожi новини