04.11.2016
 

Українська кінокласика на І Всеукраїнському форумі «КіноХвиля»

З 3 по 12 листопада у Тернополі проходитиме І Всеукраїнський форум «КіноХвиля». Серед строкатої і насиченої програми  заходу буде показано низку класичних українських фільмів, відреставрованих і наданих Національним центром Олександра Довженка.

 

Загалом під час Форуму глядачі зможуть побачити понад півсотні фільмів: як ретро, які вже підкорили світ, так і сучасних, які демонструватимуться у місті вперше.

 

Також глядачі матимуть змогу відвідати понад десяток майстер-класів від сучасних режисерів, кінокритиків, акторів, кінознавців.

 

Зокрема, 8 листопада о 15:10 керівник науково-програмного відділу Довженко-центру, кінознавець Станіслав Мензелевський проведе майстер-клас «Сучасний архів і архівне кіно».

 

Участь у Форумі візьмуть більше трьох десятків відомих українських режисерів, продюсерів, акторів, аніматорів, кінознавців, кінокритиків.

 

Під час Форуму буде встановлено та вручено чотири премії: імені Ярослава Геляса, Степана Шагайди, за найкращу короткометражку про Тернопіль, а також за найкращий фільм, знятий на гаджет.

Схожi новини