24.10.2012
 

Довженко-Центр на МКФ Молодість

Цьогоріч Національний центр Олександра Довженка виступає партнером МКФ "Молодість".

 

В рамках 42-го Міжнародного кінофестивалю МОЛОДІСТЬ Довженко-центр презентує два великих проекти: фільм-відкриття фестивалю - авантюрно-пригодницьку комедію Миколи Шпиковського "Шкурник" (1929) в супроводі симфонічного оркестру та показ реставрованої версії фільму Віктора Івченка "Гадюка" (1965) в рамках ретроспективи "Віктор Івченко: століття".

 

20 жовтня о 17.30 в Національній Опері України 42-й Міжнародний кінофестиваль "Молодість" відкриється показом реставрованої версії фільму "Шкурник" в супроводі симфонічного оркестру "Київ-Класик" під керівництвом диригента Германа Макаренка. Автор нової музики до фільму - український композитор В'ячеслав Назаров.

 

Показ "Гадюки" (1965) - одного з вершинних творів видатного режисера Віктора Івченка, відбудеться в рамках ретроспективи "Віктор Івченко: століття" МКФ "Молодість" 24 жовтня о 15.15 (Синя зала кінотеатру "Київ").

 

Фільм було створено за мотивами однойменної повісті Олексія Толстого. Він вийшов у прокат в листопаді 1965 року, а в 1966 його подивилося понад 34  млн. глядачів в усьому СРСР (7-е місце серед лідерів прокату 1966 року).

 

2012 року в рамках програми реставрації українського кінонадбання, фінансованої Державним агентством України з питань кіно, фільм "Гадюка" було відреставровано на базі Національного центру Олександра Довженка в розрішенні 2К.

 

Довженко-центр також є партнером Міжнародного ринку ко-продукції МКФ "Молодість" - Boat Meeting, який проводиться вже вчетверте. Для участі у Boat Meeting відібрано 8 проектів з усього світу, які будуть представлені професійній аудиторії досвідчених кінопродюсерів, дистриб’юторів та фінансистів. В рамках Boat Meeting 25 жовтня також відбудеться пітчинг кінопроектів.

 

Заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко ввійшов до складу журі національного конкурсу короткометражних фільмів "Молодості".

 

МКФ "Молодість" пройде цьогоріч у Києві 20-28 жовтня, програму фестивалю складуть понад 300 фільмів, 60 з яких є українськими.

Схожi новини