12.06.2017
 

Виставка "Кордон" на території Довженко-Центру

З 20 червня по 25 липня у просторі Плівка на території Довженко-Центру проходитиме  мандруючий виставковий проект Goethe-Institut «Кордон». 

 

«Кордон» - це багаторічний виставковий проект Goethe-Institut, що реалізується у співпраці з HMKV в Дортмунді та численними партнерськими інституціями у Східній Європі та Центральній Азії.
  

"Де закінчується Європа й починається Азія? Це запитання виступає лейтмотивом проекту Goethe-Institut. В рамках проекту «Кордон» відбувається ідентифікація та дослідження кордонів і ліній розмежування в якнайширшому розумінні цього слова. Це – і локалізація або виокремлення певних територій, і культурні або соціальні бар’єри, і інструмент, за допомогою якого «ми» відрізняємося від «інших». При цьому червоною ниткою експозиції проходять географічний і культурний кордони між Європою та Азією", - говорять автори проекту.

 

У центрі уваги проекту перебувають представники молодого покоління мистецьких і культурних кіл, які представляють власні погляди і рефлексіі у рамках спільної пересувної виставки у Східній Європі, Росії, Центральній Азії та Німеччині.

 

Куратори виставки: Інке Арнс і Тібо де Ройтер. Проект відбувається за дружньої підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Схожi новини