03.08.2017
 

Українська Нова Хвиля в Німеччині

20 серпня у німецькому місті Ґрайфсвальд покажуть короткометражні роботи українських режисерів з цьогорічного проекту Довженко-Центру «Українська Нова Хвиля. 20/16+».

 

Покази проходитимуть у рамках Ґрайфсвальдського Українікума - міжнародної літньої школи, яка вже 22 рік поспіль відбувається на базі Ґрайфсвальдського університету та фундації ім. Круппа.

 

Зокрема, цього року глядачі, серед яких, переважно, студенти-славісти, українознавці та усі зацікавлені Україною, зможуть побачити фільми «Дім» Ірини Цілик, «Чорногора» Тараса Дроня, «Сказ» Марисі Нікітюк, «Кров’янка» Аркадія Непиталюка, «Загублені» Світлани Шимко та «Ґолден лав» Павла Острікова.

 

Детальніше про фільми: http://www.dovzhenkocentre.org/event/218/

 

 «Українська Нова Хвиля» - проект презентації найкращих короткометражних фільмів українських режисерів-дебютантів поточного року. Започаткований Національним центром Олександра Довженка 2012 року, він щороку, представляє у всеукраїнському прокаті  найкращі короткометражні дебютні роботи молодих українських режисерів, що пройшли селекцію та були відзначені на національних та міжнародних кінофестивалях. 

 

Схожi новини