01.03.2018
 

"Людина з кіноапаратом" на виставці Uтопія

6 березня в просторі IZONE покажуть наданий Довженко-Центром німий фільм-експеримент «Людина з кіноапаратом» режисера Дзиґи Вертова. 

 

Показ, яким завершиться паралельна програма виставки Uтопія: трансформаціі українського Сходу, відбудеться під живий сучасний музичний супровід від Антона Дегтярьова (Ptakh), одного з учасників першої програми для кінокомпозиторів Envision Sound. 


Унікальний саундтрек для культового фільму музикант Ptakh написав спеціально для показу кінострічки в контексті проекту "Метамісто:Схід" програми Код Міста в місті Покровськ. 

 

«Людина з кіноапаратом» — один із найбільш знакових маніфестів світового кіноаванґарду. Згідно з естетичними настановами Дзиґи Вертова, фільм знятий без сценарію. У стрічці Вертов реалізував багаторічні експерименти та теоретичні напрацювання у сфері операторського мистецтва та монтажу, перетворивши фільм на методологічний посібник з кінематографії для майбутніх поколінь режисерів. Камера талановитого оператора Михайла Кауфмана фіксує строкате життя українських мегаполісів — Одеси, Харкова та Києва доби НЕПу.

Facebook-подія: www.facebook.com/events/1978223825762401/

 

Вхід безкоштовний.


Співорганізатори: Гараж Генг, Фонд «Ізоляція»

Схожi новини