26.04.2018
 

Eurasia Doc в Україні

З 8 по 18 травня в Довженко-Центрі проходитиме перша в Україні міжнародна навчальна програма для молодих кінематографістів Євразія Док.

 

У програмі братимуть участь чотири проекти з України, три з Молдови і один із Білорусі.

 

Упродовж цих 10 днів французький режисер та професійний лектор Ecran Libre Самюель Обін (Samuel Aubin) працюватиме з режисерами-учасниками та їх проектами. У результаті воркшопу автори навчаться якісно втілювати свої задуми в яскраві фільми, професійно презентувати кіно на міжнародних платформах, а також співпрацювати з продюсерами, агентами з продажу та іншими представниками кіноіндустрії.

 

Протягом наступних двох місяців учасники та куратор співпрацюватимуть у форматі онлайн-консультацій.  Влітку, під час МКФ “Золотий абрикос” у Єревані відбудеться пітчинг проектів учасників, найкращі з яких отримають підтримку французьких продюсерів. Завершиться програма триденною зустріччю з авторами проектів та куратором у вересні 2018 року. 

 

Самюель Обін (Samuel Aubin) - кінорежисер та художній керівник французької документальної школи Ecran Libre. З 2009 року Самуель проводить документальні тренінги в Центральній Азії. У своїй роботі він досліджує художні та документальні фільми, а також нові види візуальних медіа. Продюсер французької Rhizome Productions. Мешкає в Стамбулі.

 

Заснована французькою кінофундацією “Люм’єр де Монде” у 2011 році навчальна програма Євразія Док має на меті допомогти молодим кінематографістам з Європи та Азії у розробці та втіленні  їх документальних проектів. 

 

Серед заявлених цілей програми: надати шанс молодим авторам професійно реалізувати проекти міжнародного рівня, сприяти моделюванню креативного середовища, допомоти з фінансуванням кінофільмів та забезпеченням в подальшому до них широкого глядацького інтересу тощо.

 

За час існування програми в ній взяло участь 134 проекти з Туреччини, Монголії, Грузії, Вірменії, Киргизстану, Казахстану та інших країн.

 

Організатором цьогорічних воркшопів Євразія Док виступає БО “Творча лабораторя” та режисерка Анна Акулевич.

 Схожi новини