01.11.2020
 

Прийом заявок

Цього року програма Envision Sound Британської Ради в Україні для композиторів, які прагнуть розвинути вміння у написанні музики для кіно, відбудеться вчетверте і ми адаптували нашу роботу до реалій часів пандемії. 

Продовжуючи налагоджувати міцні зв’язки між Україною та Великою Британією впродовж цього періоду, ми пропонуємо українським режисерам документального та анімаційного кіно можливість працювати над створенням нового оригінального саундтреку для їхніх фільмів разом з британськими композиторами. 

Якщо ви український режисер документального та анімаційного кіно, а також:

  • ваш короткометражний документальний або анімаційний проект знаходиться на етапі виробництва;
  • ви хотіли б працювати з британським композитором над створенням саундтреку;
  • ваш анімаційний або документальний фільм має хронометраж від 10 до 20 хвилин;
  • ви зацікавлені в міжнародній співпраці та розширенні мережі контактів.

Тоді заповніть, будь ласка, аплікаційну форму до 20:00 21 листопада. Після 21 листопада представники музичної команди Британської Ради, Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM у консультації з британськими менторами минулорічних воркшопів Envision Sound – Енрікою Шандроне, Нейнітою Десаї та Нілом Брендом – сформують пари режисерів та композиторів.

 

Ми підтримаємо два проекти, по одному з категорій документального та анімаційного кіно. Наша мета – показати обидва готові фільми з новими саундреками та відповідних фестивалях у 2021 році. 

 

Крім нового оригінального саудтреку до вашого фільму, ви отримаєте помірну винагороду, можливість відвідати дві онлайн сесії з одним з наших британських менторів, які зосередяться на тому, як розвинути та підтримувати успішну колаборацію з композитором. Ми також очікуємо, що ви зможете присвятити щонайменше 3 години для онлайн зустрічей в межах проекту, включаючи розмови з композитором, який писатиме музику до вашої роботи.

Схожi новини